Summer discount on bedroom textiles! Code: MIEGAS15
You have no items in your shopping cart.
Personal menu
Search

Spalvų psichologija interjero pasaulyje

Spalvos – tai ne tik estetinės detalės, kurias naudojame savo namuose, spalvos – tai galingas psichologinis įrankis, turintis įtakos mūsų jausmams, nuotaikai ir net elgesiui. Kokius jausmus mums kelia skirtingos spalvos? Kokias spalvas pasirinkti būtent Jūsų svajonių namų interjere? Šiandien dalinamės atsakymais 😉
 
BALTA ⚪
raminanti, saugi
Baltas interjeras jau kuris laikas patenka į populiariausių sąrašą. Tai spalva, idealiai tinkanti minimalistiniam, Provanso, farmhouse ar kitam elegantiškam interjerui. Ji ramina, nekelia blogų emocijų, vizualiai didina kambario erdvę ir suteikia laisvės pojūtį.
 
JUODA ⚫
prabanga, paslaptis
Gili juoda sukuria beribės erdvės įspūdį. Puikiai derėdama su visomis spalvomis – ryškiomis, „aštriomis“, pastelinėmis – juoda sujungia į harmoningą visumą daugybę patalpoje esančių ryškių aksesuarų, prie jos puikiai atrodys švelniai rusva, balta, auksinė, raudona, smaragdo, ochros spalvos. Jeigu norite sukurti karališką atmosferą, juodą derinkite su auksine ir balta.
 
RAUDONA🍒
šaukianti, energinga, stimuliuojanti
Raudona spalva negali likti nepastebėta. Ji intensyvi – stimuliuoja ir jaudina, todėl idealiai tiks tuose kambariuose, kuriuose norėtumėte girdėti linksmus pokalbius ar gausiai valgyti.
 
ŽALIA 🌲
atpalaiduojanti, veikianti raminančiai
Žalia yra vilties ir atsinaujinimo spalva, todėl ji atgaivins ir nuramins Jūsų sielą. Žalia yra pakankamai šilta spalva, todėl ji puikiai tiks miegamajame arba bet kurioje kitoje poilsiui skirtoje patalpoje.
 
MĖLYNA 🔵
ramybė, susikaupimas
Klasikinė šalta mėlyna spalva sumažina kraujospūdį ir padeda nusiraminti, todėl savo miegamajam kambariui labiau tinkančios spalvos tikrai nerasite. Tačiau venkite blankios mėlynos, mat ji yra per šalta, kad jaustumėtės komfortabiliai.
 
GELTONA ☀
šiluma, džiaugsmas
Saulėtos dienos spalva geltona pažadina šilumą ir džiugesį bei pakylėja akimirksniu. Ši spalva – puikus pasirinkimas svetainei – svečiai jausis laukiami. Norėdami išlaikyti pakilią nuotaiką, rinkitės minkštus „kreminius“ geltonos atspalvius. Ryškią geltoną sušvelninsite baltais akcentais.
 
VIOLETINĖ 💜
karališka prabanga
Karališka spalva. Ji simbolizuoja valdžią, galią, atrodo prabangiai. Ji puikiai atspindės tiek kūrybinguosius, tiek ir delikačiuosius. Nuo meditacinės levandų iki rafinuotos baklažanų – ši spalva tiks bet kur.
 
Pasinerkite į spalvų pasaulį! Ir pasigrožėkite mūsų SPALVINGAIS dizaino kūriniais, kuriuos rasite ,,Manico Deco’’ butike įsikūrusiame Paupyje, adresu Aukštaičių g. 10, Vilniuje 😊
Leave your comment
*