ManicoDeco - Living design
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!
Personal menu
Paieška
RSS

Tinklaraštis

Kaip pasirinkti taures įvairiems gėrimams?
Kaip pasirinkti taures įvairiems gėrimams?
Kiekvienas gėrimas turi savo unikalų charakterį, o gėrimo skonį ir aromatą išryškina būtent tinkamai pasirinkta taurė. Taigi, šiandien pristatome taurių tipus ir patariame kaip teisingai pasirinkti taurę TAVO gėrimui.
Spalvų psichologija interjero pasaulyje
Spalvų psichologija interjero pasaulyje
Spalvos – tai ne tik estetinės detalės, kurias naudojame savo namuose, spalvos – tai galingas psichologinis įrankis, turintis įtakos mūsų jausmams, nuotaikai ir net elgesiui. Kokius jausmus mums kelia skirtingos spalvos? Kokias spalvas pasirinkti būtent Jūsų svajonių namų interjere? Šiandien dalinamės atsakymais 😉
Kaip panaudoti veidrodžius formuojant namų interjerą?
Kaip panaudoti veidrodžius formuojant namų interjerą?
Veidrodžiai – tai universalus dekoro elementas, galintis praturtinti bet kurio kambario dizainą ir suteikti jam erdvės pojūtį. Šiandien Jums papasakosime kaip išmoningai galime panaudoti veidrodžius, siekiant maksimaliai išnaudoti tiek jų dekoro, tiek funkcinį potencialą namų interjere.
Patogi ir funkcionali drabužinė – patarimai kaip įsirengti
Patogi ir funkcionali drabužinė – patarimai kaip įsirengti
‘’Ir vėl neturiu ką apsirengti..’’ vos pravėrus drabužių spintą liūdnai pasakėte sau – bet ar tikrai? 🫣 Stilistai pastebi, kad viena priežasčių, kodėl taip gali atrodyti – tai netinkamai sudėti drabužiai, kuomet dalis jų net nesimato, todėl yra lengvai pamirštami. Šios problemos sprendimo būdas – tai namų drabužinė, kurios pagrindinė funkcija – nedarkant interjero, bei taupant vietą, sandėliuoti drabužius ir buities daiktus kuo patogeniu JUMS būdu. Šiandien dalinamės patarimais kaip įsirengti patogią drabužinę.
Gėlės interjere
Gėlės interjere
Gėlės gali transformuoti mūsų gyvenamąsias erdves, suteikti joms naujų atspalvių, įkvėpti. Gėlės tinka bet kokio stiliaus interjere. Tereikia tinkamai pasirinkti gėlių rūšį, laikymo vietą bei vazoną ar vazą.
Kaip išsirinkti tinkamą patalynės spalvą?
Kaip išsirinkti tinkamą patalynės spalvą?
Dažniausiai, kuriant miegamojo interjerą be profesionalų pagalbos, nepavyksta visko apgalvoti, tad patalynės spalva būna bene paskutinis rūpimas klausimas. Ką tokiu atveju daryti ir prie ko ją derinti? Patarimai vienspalvėms patalynėms.
INTERJERO DIZAINO PATARIMAI: VEIDRODŽIAI
INTERJERO DIZAINO PATARIMAI: VEIDRODŽIAI

Mes visada rekomenduojame pasirinkti didžiausią veidrodį, kokį galite sau leisti, kad išnaudotumėte kiekvieną savo veidrodžio atspindžio šviesos spindulį.

Tradiciškai veidrodžiai dažnai kabinami ant sienų arba virš židinio, kad atspindėtų lubas ir sienas priešais veidrodį. Todėl būtinai pagalvokite dar ir apie tai, ką pamatysite atspindyje ‒ galbūt išskirtinį šviestuvą ar nuostabią meno kūrinių galerijos sieną? Todėl juos taip pat pasirinkite itin kruopščiai. Sumaniai panaudotas veidrodžio atspindys ‒ tai gudrybė „Wow“ efektui padvigubinti. Taigi, kuo drąsiau ir gražiau, tuo geriau...

https://www.manicodeco.lt/lt/namu-dekoras/veidrodziai/veidrodis-elva.html 

https://www.manicodeco.lt/lt/namu-dekoras/veidrodziai/veidrodis-serenity.html

https://www.manicodeco.lt/lt/namu-dekoras/veidrodziai/veidrodis-ophelia-1.html

Nišos yra labai įdomi ir naudinga architektūrinė dalis mūsų gyvenamoje erdvėje. Jose galima įsirengti knygų spinteles, lentynas, jas galima panaudoti meno kūriniams eksponuoti arba dekoruoti veidrodžiais ar veidrodinėmis panelėmis.

Jeigu turite didelę svetainę su židiniu, puikiais dekoro elementais gali tapti veidrodinės plokštės, kurios padės sukurti subtilų atspindintį paviršių ir švelnią, išsklaidytą šviesą erdvėje. Panaudojant "Verre églomisé" techniką veidrodžiuose (paauksavimas kitoje veidrodžio pusėje, sukuriant t.t. dizaino raštą), galime sukurti unikalius interjerus. Tai  yra puikus būdas nukreipti žvilgsnį nuo pagrindinių interjero elementų ir pabrėžti visas netikėtas mažas detales jūsų kambaryje. Tokiu būdu Jūs sukursite savo namuose mažus stebuklus, kurie atsiskleistų erdvėje palaipsniui, ne iš karto, suteikiant namiškiams ar svečiui naujų atradimų.

Tikime, kad mūsų parduotuvėje rasite Jums tinkantį veidrodį

https://www.manicodeco.lt/lt/namu-dekoras/veidrodziai/veidrodis-bannon.html

https://www.manicodeco.lt/lt/namu-dekoras/veidrodziai/veidrodziu-rinkinys-sarita.html

https://www.manicodeco.lt/lt/namu-dekoras/veidrodziai/veidrodziai-tina.html

BENDRYSTĖ IR GRILIUS: KUO TAI SUSIJĘ? GRILIAUS PATARIMAI IR GUDRYBĖS
BENDRYSTĖ IR GRILIUS: KUO TAI SUSIJĘ? GRILIAUS PATARIMAI IR GUDRYBĖS

Šiandienos tema ‒ GRILIUS MŪSŲ TERASOSE. Niekas nenuneigs, kad terasoje kepant grilių, veiksmas vyksta įvairiomis dimensijomis: kas kepsninėje ruošia maistą, kas dengia terasos stalą, kas, belaukdamas skanėstų, užsiima su vaikais. Pokalbiai, juokas, džiaugsmas, pakili atmosfera vienija visus šio proceso dalyvius. Griliaus, šašlyko ar kito lauke gaminamo maisto kultūra visada buvo ir išliks viena iš nuostabiausių bendrystės formų. O prie estetiškai padengto stalo, gražioje aplinkoje, kurioje bendraujama, žmogus pajunta fizinį ir emocinį komfortą, ramybę, harmoniją, įkvėpimą.

Graži aplinka veda į ryšį su erdve ir žmonėmis, su kuriais ja dalijasi, o tai sukelia teigiamas emocijas ir priklausymo jausmą. Be to, graži aplinka šeimininkams įkvepia pasididžiavimo, pasitenkinimo jausmą, nes ji atspindi žmogaus skonį ir estetikos pojūtį.

Taigi, bendraudami ir kepdami grilių savo nuostabiose terasose, pasinaudokite keliais PATARIMAIS IR GUDRYBĖMIS, kurios pavers griliaus susibūrimus dar nuostabesne patirtimi!

  • kepimo grotelės turi būti švariai nuplautos, kad maistas prie jų nepriliptų;
  • prieš gamindami maistą, skirkite pakankamai laiko pasiruošti ir įkaitinti kepsninę;
  • aliejumi tepkite maistą, o ne kepsninę - aukštoje temperatūroje aliejus sudega, todėl kepimo groteles tepti beprasmiška;
  • nepurkškite vandens, norėdami suvaldyti liepsnas, nes tai tik dar labiau padidins ugnį;
  • nedėkite saldžių padažų ar marinatų prie mėsos ant grotelių, nes jie atviroje liepsnoje ima degti;
  • naudokite specialiai tam pritaikytą, aukštoms temperatūroms atsparų kepimo indą – tam gali pasitarnauti ,,Dutch Deluxes” gaminiai. Atraskite kokybišką, ilgaamžę, tvarią keramiką!

 

KURKIME ir PATIRKIME, BENDRAUKIME, MĖGAUKIMĖS, GYVENKIME TVARIAI!

"MANICO DECO" - GYVENIMO BŪDO PREKĖS ŽENKLAS
"MANICO DECO" - GYVENIMO BŪDO PREKĖS ŽENKLAS

Gyvenimo būdas ‒ mūsų sielos atspindys. Vieni mėgstame klasiką, kiti geriausiai ilsimės minimalistinėje aplinkoje, dar kitus darbui labiausiai įkvepia modernizmas. Jėgas atgauname ir sielos atgaivą randame save įvairiais būdais įliedami į gamtą, o pilnatvę pajuntame mums mielų žmonių apsuptyje. Taigi, visus mus sieja tai, kad dauguma turime savo GYVENAMĄJĄ IR DARBO APLINKĄ bei LAISVALAIKIO, POMĖGIŲ IR ARTIMŲ ŽMONIŲ ‒ ir visa tai turime skirtingomis formomis, būdais, skirtingai suvokiame!

Tam ir esame mes ‒ kad patenkintume Jūsų skirtingus poreikius. Siekiame pasiūlyti konkrečiai Jums, konkrečiai Tau tinkantį mieliausią gyvenamosios aplinkos ar laisvalaikio elementą, pozityviai nuteikiantį sielą, mintis, protą, jungiantį Jūsų, Tavo būtį su pakylėjimu. Manico Deco“- tai interjero dizaino erdvė, kurioje, pasitelkę mūsų specialistų pagalbą, tapsite savo namų interjero autoriais. Vienoje vietoje išsirinksite tarpusavyje derančių interjero aksesuarų, o jų visuma padės sukurti vientisą, išbaigtą namų interjerą. Mūsų specializuotoje e. parduotuvėje – kruopščiai atrinkti išskirtinės kokybės, funkcionalūs ir ilgaamžiai namų tekstilės, stalo, gyvenamosios aplinkos dekoro, apšvietimo ir kiti aksesuarai, menininkų darbai. Mūsų atstovaujami prekių ženklai - solidžios reputacijos, ilgametės patirties ir tvarumo flagmanai. Mūsų interjero dizaino erdvėje galite išsirinkti tarpusavyje derančių aksesuarų nuo asketiško minimalizmo iki pašėlusio baroko stiliaus. Prabanga ir jaukumas vienoje vietoje.

Atrinkdami savo produktus, laikomės šių pagrindinių principų:

  • padėti Jums patiems tapti savo namų, darbo aplinkos ar laisvalaikio erdvės autoriais ‒ nes Jūsų aplinka atspindi Jūsų sielą;
  • prisidėti prie bendrystės kūrimo: juk bendravimas su Jums mielais žmonėmis gydo, įkvepia ir motyvuoja!
  • puoselėti estetiką visose gyvenimo srityse ‒ gražią aplinką kuria gražūs žmonės. Puoselėdami savo aplinką ir santykius, puoškitės ir patys!
  • gyventi tvariai ‒ tik mes patys esame atsakingi už savo planetos išsaugojimą. Todėl renkamės ilgaamžius, tvarius produktus!

KURKIME ir PATIRKIME, BENDRAUKIME, MĖGAUKIMĖS, GYVENKIME TVARIAI!

KOKYBIŠKA PATALYNĖ
KOKYBIŠKA PATALYNĖ

Kai visos šventės praūžė, šventinė dovanų karštligė baigėsi, svečiai išvažiavo, taip norisi skirti laiko sau ir tiesiog patinginiauti ir pasilepinti… Geriausia tam vieta - lova, o būtinas tam atributas - KOKYBIŠKA PATALYNĖ.✨

Mes siūlome Vokiečių gamintojo “Curt Bauer” patalynę, pagaminta iš aukščiausios kokybės audinių - tiek satino, tiek brokato damasto.

Ar žinote, kuo ypatingi brokato gaminiai?

Brokatas – vienpusis šilkinis, medvilninis, austas įvairiais pynimais, vartojant tauriųjų metalų arba blizgius siūlus. Būna vienspalvis ir puoštas smulkiu geometriniu, augaliniu ornamentu arba stambiais augaliniais, antropomorfiniais bei zoomorfiniais motyvais. Pradėtas austi senovės Persijoje I a. Europoje ypač populiarus renesanso ir baroko laikotarpiais, kai buvo madingi sunkūs, prabangūs audiniai.⚜️

Brokato gaminiai tradiciškai audžiami spalvingais gėlių arba gyvūnijos motyvais. Jie yra reljefiniai, iškilūs. Tai ir yra pagrindinė brokato prabangos pusė - papuošimai yra išaudžiami, o ne atspaudžiami ant medžiagos.

Brokatas tarnauja išties ilgai, neblunka, neapsivelia burbuliukais, nesusitraukia, yra tankus, lengvai prižiūrimas, todėl įsigiję galėsite naudoti ne vienerius metus.

Atrask brokato produktų savo namams: https://www.manicodeco.lt/lt/namu-tekstile/miegamojo-tekstile/patalynes-komplektai-1/brokato-damasto-patalyne.html